Transit Expres - Kontakt

Zajišťujeme autobusovou přepravu luxusními autokary Poskytujeme spolehlivé a vysoce kvalitní dopravní služby pro renomované cestovní kanceláře, firmy, zájmové organizace, školy i soukromé osoby. Více

Kdo jsme

TRANSIT EXPRES je rodinná firma, která působí na trhu autobusové dopravy od roku 1991. Od té doby jsme přepravili spoustu spokojených zákazníků, poznali jejich přání a potřeby, a vybudovali tak spolehlivou a stabilní společnost.

Naší doménou je vysoká kvalita služeb, bezpečnost a spolehlivost. Tomuto cíli podřizujeme i volbu vozového parku, který pravidelně obměňujeme.

Všechny naše autobusy splňují vysoké nároky na pohodlí a bezpečnost cestujících, a také nejpřísnější emisní normy EURO 4, EURO 5 a EEV, povinné pro vjezd do většiny evropských měst.

Tým TRANSIT EXPRES je složen ze schopných, spolehlivých a především vstřícných a pohodových lidí, kteří vám poskytnou tu nejvyšší úroveň služeb.

Rádi s vámi prokonzultujeme nejvhodnější trasu a časový plán přepravy. Na základě vašich požadavků zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci zájezdu, včetně všech poplatků spojených s přepravou.

Prověřená společnost 2016

Naše autobusy

Pro přepravu nabízíme mikrobusy a autobusy s kapacitou 7-60 míst.

Všechny autobusy jsou vybaveny toaletou, klimatizací, polohovatelnými sedadly s bezpečnostními pásy a možností bočního posunu do uličky, individuálními lampičkami na čtení, dvojitými determálními tónovanými okny, CD a DVD přehrávači se dvěma monitory, USB, mikrofonem, kávovarem, lednicí a párkovačem.

Na palubách našich autobusů se v ČR můžete připojit k Wi-Fi, nabít si své mobilní telefony a tablety.

Autobusy mají ložnice pro řidiče a dostatečně velký zavazadlový prostor, který jsme v případě potřeby schopni zvětšit zavěšením ski boxu nebo připojením přívěsu.

MAN Lion`s Coach

MAN Lion`s Coach 59+1+1 míst

MAN Lion`s Coach

MAN Lion`s Coach 49+1+1 míst

Bova Magiq

Bova Magiq 49+1+1 míst

VW Caravelle

VW Caravelle 7+1 míst

Naši spokojení zákazníci

Poptávka

V případě zájmu o kalkulaci vyplňte prosím poptávkový formulář.

 

Pole označena * jsou povinná

Kontakt

Telefon: +420 602 732 730
+420 728 519 030
.
Email: transitexpres(at)transitexpres(dot)cz
Petr Haltof
TRANSIT EXPRES
Korunní 15
709 00 Ostrava
IČ: 14565501
DIČ: CZ6412080356
.
Komerční banka
č.ú. 290940-761/0100